Univerzális takaritógép porszák 30 literes (59-70mm)

10135

Egységár: 864 Ft

A csomag 5 db porzsákot tartalmaz.

Papír porzsák. Kétrétegű szűrőpapír. Záróperem a porfelhők ellen. Könnyen illeszthető. Karton mérete: 100mm x130mm Ø54mm ↔ 75mm Papírzsák szélessége: 81 cm, papírzsák magassága: 32 cm Alkalmazható porszívókhoz, száraz nedves takarítógépekhez, amelyek cső átmérője 54-75mm közé esik.

4 320 Ft‎ (bruttó)

AZ ALÁBBI KÉSZÜLÉKEKHEZ RENDELHETŐ:
AEG

AEG AP 300 ELCP
AEG Multi 300
AEG Multi 300 Pro
AEG Multi Pro
AEG NTE 800
AEG Org. Beutel Gr. 30
AEG Org. Beutel: 30
AEG Org. Gr. 30
AEG Original Gr. 30
AEG Vampyr 300
AEG Vampyr Multi 300
AEG Vampyr Multi 300, Vampyr Multi 300.30,
AEG Vampyr Multi Pro 3 in 1
AEG Vampyr Multi300.30
AEG Vampyr MultiPro 3in1

ALASKA (METRO)

ALASKA (METRO) WVC 1600
ALASKA (METRO) WVC 1600

ALFATEC

ALFATEC Aquadry
ALFATEC Bidone

ALUTEC

ALUTEC NTS 30 EW, -KW
ALUTEC NTSR 20

AQUA VAC/SHOP VAC

AQUA VAC/SHOP VAC 45120272 (30L)
AQUA VAC/SHOP VAC 5120272
AQUA VAC/SHOP VAC 615
AQUA VAC/SHOP VAC 616-10
AQUA VAC/SHOP VAC 620-15
AQUA VAC/SHOP VAC 620-18
AQUA VAC/SHOP VAC 630-01
AQUA VAC/SHOP VAC 630-31
AQUA VAC/SHOP VAC 650-11
AQUA VAC/SHOP VAC 650-15
AQUA VAC/SHOP VAC 650-17
AQUA VAC/SHOP VAC 670-32
AQUA VAC/SHOP VAC 700-21
AQUA VAC/SHOP VAC 700-31
AQUA VAC/SHOP VAC 700-61
AQUA VAC/SHOP VAC 740-07
AQUA VAC/SHOP VAC 740-21
AQUA VAC/SHOP VAC 740-31
AQUA VAC/SHOP VAC 7402P
AQUA VAC/SHOP VAC 741-30
AQUA VAC/SHOP VAC 741-35
AQUA VAC/SHOP VAC 742-38
AQUA VAC/SHOP VAC 810-31
AQUA VAC/SHOP VAC 820-31
AQUA VAC/SHOP VAC 850-21
AQUA VAC/SHOP VAC 850-31
AQUA VAC/SHOP VAC 870-21
AQUA VAC/SHOP VAC 950-53
AQUA VAC/SHOP VAC 950-55
AQUA VAC/SHOP VAC AquaFam 1000
AQUA VAC/SHOP VAC AquaFam 3000
AQUA VAC/SHOP VAC AquaFam 620
AQUA VAC/SHOP VAC AquaFam 630
AQUA VAC/SHOP VAC AZ 90159
AQUA VAC/SHOP VAC AZ 90517
AQUA VAC/SHOP VAC AZ 90519
AQUA VAC/SHOP VAC AZ 90532
AQUA VAC/SHOP VAC AZ 90535
AQUA VAC/SHOP VAC AZ 91532
AQUA VAC/SHOP VAC AZ 9171875
AQUA VAC/SHOP VAC Bonus 30S
AQUA VAC/SHOP VAC Boxter 30S
AQUA VAC/SHOP VAC Excell 24S
AQUA VAC/SHOP VAC Excell 30P
AQUA VAC/SHOP VAC Excell 30S Synchro
AQUA VAC/SHOP VAC Exxtra 300
AQUA VAC/SHOP VAC Exxtra 302
AQUA VAC/SHOP VAC Exxtra300
AQUA VAC/SHOP VAC Gusty 30
AQUA VAC/SHOP VAC Hobby 33
AQUA VAC/SHOP VAC Hobby 36
AQUA VAC/SHOP VAC Industrial 30
AQUA VAC/SHOP VAC Industrial 3000
AQUA VAC/SHOP VAC Industrial 3100
AQUA VAC/SHOP VAC Inox 30
AQUA VAC/SHOP VAC Inox Professional NTS 30
AQUA VAC/SHOP VAC KinMaster 3000
AQUA VAC/SHOP VAC Max 18
AQUA VAC/SHOP VAC Max 20
AQUA VAC/SHOP VAC Max 30
AQUA VAC/SHOP VAC Max18
AQUA VAC/SHOP VAC Monte Carlo
AQUA VAC/SHOP VAC MultiSystem 3000
AQUA VAC/SHOP VAC NT 200
AQUA VAC/SHOP VAC NT 300
AQUA VAC/SHOP VAC NTP 30 Professional
AQUA VAC/SHOP VAC NTS 30 Inox Professional
AQUA VAC/SHOP VAC NTS 30 Synchro Professional
AQUA VAC/SHOP VAC Plus 3000/2
AQUA VAC/SHOP VAC Pro 300
AQUA VAC/SHOP VAC Pro 310
AQUA VAC/SHOP VAC Pro 330
AQUA VAC/SHOP VAC Pro 340
AQUA VAC/SHOP VAC Pro 350
AQUA VAC/SHOP VAC Pro 360
AQUA VAC/SHOP VAC Pro 370
AQUA VAC/SHOP VAC Professional NTP 30
AQUA VAC/SHOP VAC Sherpa
AQUA VAC/SHOP VAC Super 20 K12-SQ14
AQUA VAC/SHOP VAC Super 30
AQUA VAC/SHOP VAC Super 760
AQUA VAC/SHOP VAC Synchro 30/A
AQUA VAC/SHOP VAC Synchro 30XS
AQUA VAC/SHOP VAC Synchro 40/A
AQUA VAC/SHOP VAC Synchro 40/AC
AQUA VAC/SHOP VAC Synchro 40/C
AQUA VAC/SHOP VAC Synchro Professional NTS 30
AQUA VAC/SHOP VAC Trionic

BERNER

BERNER BWDVC 26

Bullcraft

Bullcraft Ketel
Bullcraft Professional
Bullcraft VT Eurovac/30L W/D-E

CALOR

CALOR 4580
CALOR 4611
CALOR 4616
CALOR 4626
CALOR 4646
CALOR 4650
CALOR 4656
CALOR 4696
CALOR Duo Eau Et Poussiere
CALOR DuoEau Et Poussiere

Cleanfix

Cleanfix SW 60

CMI C-NTS

CMI C-NTS 1250-30XW
CMI C-NTS 1400-50XW

DELONGHI

DELONGHI M 31 MultiVac
DELONGHI WD 30-12 MultiVac

DEWALT

DEWALT DW 790

EINHELL

Einhell BT-VC 1500 SA
EINHELL BTVC 1500SA
Einhell Duo 30
EINHELL DUO 31
EINHELL HNS 1500A
Einhell INOX 1250
EINHELL INOX 1300
EINHELL INOX 30A
EINHELL INOX HPS 30A
Einhell NTS 1600
EINHELL NTS RT
EINHELL Original 23.421.50
EINHELL Original 23.511.70
EINHELL RT-VC 1525
Einhell RT-VC 1600 E
EINHELL RTVC 1525
EINHELL RTVC 1600E
EINHELL RTVC 1630SA
EINHELL SM 1100
Einhell TCVC 1500
EINHELL TEVC 1925SA
EINHELL TEVC 2230SA
EINHELL TH-VC 1930SA
EINHELL Top Craft TC-NTS 30A
EINHELL YPL 1400/30
EINHELL YPLN.G. 1500

FAM

FAM Aqua Fam 1000
FAM Aqua Fam 3000
FAM Aqua Fam 620
FAM Aqua Fam 630

FESTO

FESTO SR 151 E-AS
FESTO SR 200E
FESTO SR 201E
FESTO SR 202E
FESTO SR 203E
FESTO SR 5 LE-AS
FESTO SR 5E

FLEX

FLEX 340.758
FLEX S 47

GISOWATT

GISOWATT 30X
GISOWATT 50X
GISOWATT Arni
GISOWATT Elle
GISOWATT Industrial
GISOWATT Jet
GISOWATT Niagara
GISOWATT Phenix II
GISOWATT Professional 35P
GISOWATT Vally

GRAPHITE

GRAPHITE 59G607

HECHT

HECHT 8212
HECHT 8314
HECHT 8314 Z

HOOVER

HOOVER SX 2550 Wet&Dry
HOOVER SX 3066 Wet&Dry
HOOVER Wet&Dry SX 2550
HOOVER Wet&Dry SX 3066
HOOVER Wet&Dry SX 2550
HOOVER Wet&Dry SX 3066

KARCHER

Karcher 2801
Karcher 3011
Karcher 6.904-123
KARCHER A 2600…2699
KARCHER A 2800…2899
KARCHER A 2900…2999
Karcher K 2001
Karcher K 2801
KARCHER MV 5 Premium
Karcher NT 27/1
Karcher NT 301
Karcher NT 35/1
Karcher NT 361
KARCHER NT 40/1
KARCHER NT 45/1
Karcher NT 48/1
KARCHER NT 55/1
KARCHER NT 65/2 Ap
Karcher NT 65/2 Eco
KARCHER NT 65/2 EcoMe
KARCHER NT 65/2 EcoTc
KARCHER NT 65/2 Tact2
KARCHER NT 65/2 Tact2Tc
Karcher NT 700
Karcher NT 700, 702
Karcher NT 702
KARCHER NT 75/2 ApMeTc
KARCHER NT 75/2 Tact2 Me
KARCHER NT 75/2 Tact2 MeTc
KARCHER Original 6.904-014.0
KARCHER Original 6.904-051.0
KARCHER Original 6.904-058.0
KARCHER Original 6.904-061.0
KARCHER Original 6.904-119.0
KARCHER Original 6.904-123.0
KARCHER Original 6.904-208.0
KARCHER Original 6.904-263.0
KARCHER Original 6.904-263.0 (29l)
KARCHER Original 6.904-285.0
KARCHER Original 6.904-290.0
KARCHER Original 6.906-102.0
KARCHER Original 6.906-106.0
KARCHER WD 4.000…4.999
KARCHER WD 4.250
KARCHER WD 4.290
KARCHER WD 42096
KARCHER WD 42127
KARCHER WD 42128
KARCHER WD 42187
KARCHER WD 42188
KARCHER WD 42190
KARCHER WD 42192
KARCHER WD 42193
KARCHER WD 5.000…5.999
KARCHER WD 5.200 M
KARCHER WD 5.220 M Steel Edition EU
KARCHER WD 5.260
KARCHER WD 5.500 M
Karcher WD 5.600 Mp
KARCHER WD 5.800 ecologic
KARCHER WD 6200…6999
KARCHER WD 7
KARCHER WD 7.000
KARCHER WD 7.200
KARCHER WD 7.300
KARCHER WD 7.500
KARCHER WD 7.700
KARCHER WD 7.700 P
KARCHER WD 7.800 Ecologic

KISTOOL

KISTOOL 1515N

KLARSTEIN

KLARSTEIN IVC 30

KRAFTDELE

KRAFTDELE KD 483

KRESS

KRESS NTSEA 1100
KRESS NTXEA 1200

Lavorwash

Lavorwash GN 32

LIV

LIV AquaDart 30
LIV Bidon (30l)
LIV Extra 2000
LIV Extra 30
LIV Extra 3000
LIV Ideal Line Extra 30 (30L)
LIV Jazz
LIV Jazz Extra Plus
LIV Jazz Extra30 (30L)
LIV Jazz Inox
LIV Powervac 3200
LIV Rio
LIV Rio Inox

MAKITA

MAKITA VC 2511
MAKITA VC 2512

Matrix

Matrix VC 1250 -30 L
Matrix VC 1400 -30 L
Matrix VC W 1250 -30 L
Matrix VC W 1400 -30 L / L-E
Matrix VC W 1400 -50 L -E

Mauk

Mauk NTS 1.450W 30 L
Mauk NTS 25, – 30

METABO

METABO ASA 25 L PC

MOULINEX

MOULINEX Q 89
MOULINEX Q 90
MOULINEX System 20 Q 89
MOULINEX System 30 Q 90
MOULINEX Systeme 20
MOULINEX Systeme 30

NILFISK

NILFISK Alto Attix 30-01
NILFISK Alto Attix 30-01PC
NILFISK Alto Attix 30-11PC
NILFISK Alto Attix 30-21PC
NILFISK Alto Attix 30-21XC
Nilfisk ATTIX 30
Nilfisk ATTIX 30 PC
Nilfisk ATTIX 30 XC
Nilfisk ATTIX 30-2M PC
Nilfisk ATTIX 30-2M XC
Nilfisk Attix 30… Serie

OBI

OBI NTS 25
OBI NTS 30

PANSAM

PANSAM A 063030

PARKSIDE (LIDL)

PARKSIDE (LIDL) PNTS 1500D5
PARKSIDE (LIDL) PNTS 1500A1
PARKSIDE (LIDL) PNTS 1500B2
PARKSIDE (LIDL) PNTS 1500B3
PARKSIDE (LIDL) PNTS 1500C4
PARKSIDE (LIDL) PNTS 23E
PARKSIDE (LIDL) PNTS 30/4
PARKSIDE (LIDL) PNTS 30/5E
PARKSIDE (LIDL) PNTS 30/6S
PARKSIDE (LIDL) PNTS 30/7E
PARKSIDE (LIDL) PNTS 30/8E
PARKSIDE (LIDL) PNTS 30/9E
PARKSIDE (LIDL) PNTS 35/5
PARKSIDE (LIDL) PNTS 38

Proviel

Proviel HPS 30 A Inox

ROWENTA

Rowenta BP 61 Enduro
ROWENTA Bully RU 361
ROWENTA Enduro BP 61
ROWENTA MultiCraft
ROWENTA NT 29L Allround
ROWENTA Original ZR80
ROWENTA Original ZR804
ROWENTA RD 206
Rowenta RD 400
ROWENTA RD 406
Rowenta RU 30…46
Rowenta RU 300…399
ROWENTA RU 4022
ROWENTA RU 4053
ROWENTA RU 406…425
ROWENTA RU 451
Rowenta RU 461
ROWENTA RU 520S
Rowenta RU 521
ROWENTA RU 804
ROWENTA Wet & Dry RU 4022
ROWENTA Wet & Dry RU 4053
ROWENTA Wet & Dry RU 5053
ROWENTA Wet & Dry TQ 5053
ROWENTA Wet&Dry RU 4022
ROWENTA Wet&Dry RU 4053
ROWENTA Wet&Dry RU 5053
ROWENTA Wet&Dry TQ 5053

SHOP VAC

SHOP VAC Pro 25S
Shop Vac Pro 30
SHOP VAC Super 20 K11-SQ14

Siemens

Siemens VM 20000…20999
Siemens VM 20000…20999 Serie

SOTECO

SOTECO 315
SOTECO Dacota 103
SOTECO Dacota 303
SOTECO Hippo
SOTECO Hospital
SOTECO JetLine NT127
SOTECO Nevada 202
Soteco Nevada 215
SOTECO Nevada 503R
SOTECO Rambo
SOTECO Vegas

SPARKY

SPARKY VC 1340MS
SPARKY VC 1430S

STARMIX

STARMIX GSA 1030PP
STARMIX GSAR 1230
STARMIX HSAR 1632EWS

STIHL

STIHL SE 122
STIHL SE 122E

THOMAS

THOMAS 1130
THOMAS 1235
THOMAS 1330
THOMAS 1630SE
Thomas 195 091
Thomas 195 094
Thomas 195 109
THOMAS 30R
THOMAS 30S
THOMAS Aquatherm
Thomas Filtersack 310
Thomas Filtersack 350
Thomas Filtersack 430
Thomas Filtersack f. Mod. 1130
Thomas Filtersack f. Mod. 4 in1
THOMAS Inox 130
Thomas Inox 1520
THOMAS Inox 1520 Plus
THOMAS Inox 1520S
Thomas Inox 1530
Thomas Junior 1230
Thomas Modell 1130
Thomas Modell 4 in 1
Thomas Modell 4 in1
Thomas Modell 4in1
Thomas Org. Beutel: 195 071
Thomas Org. Beutel: 195 076
Thomas Org. Beutel: 195 078
Thomas Org. Beutel: 195 094
Thomas Org. Beutel: 195 109
Thomas Power Edition 1530
Thomas Power Pack 1630
Thomas Profil 1330
Thomas Silence 1130
Thomas Silverstar 1035
Thomas Silverstar 1235
Thomas Silverstar 1435
Thomas Silverstar 826
THOMAS Silverstar 826SD
THOMAS Silverstar 826SDE
Thomas Silverstar 926
Thomas Studio 1030
THOMAS Studio 1030/E
THOMAS Studio 1030E
Thomas Studio 1031
Thomas Studio 1231
THOMAS Studio 1231/E
Thomas Studio 931
THOMAS Super
Thomas TH30

Universal

Universal Kesselsauger bis 30l

Variolux

Variolux Cleanstar 30 L
Variolux Star 3000

WAP

WAP SQ 550-11
WAP SQ 550-21
WAP SQ 550-31
WAP SQ 55011
WAP SQ 55021
WAP SQ 650-11
WAP SQ 651-11
WAP SQ 690-31
WAP ST 20
WAP ST 25
WAP ST 35E

Wetrok

Wetrok Bantam 18
Wetrok Duovac 18
Wetrok Duovac 25/34
Wetrok Org. Beutel: 32.507
Wetrok Silento 3000
Wetrok Twinvac 18
Wetrok Twinvac 25

WILFA

WILFA CombiVac
WILFA Multivac

Még nem érkezett vélemény erre a termékre.

Írd meg a véleményed

Univerzális takaritógép porszák 30 literes (59-70mm)

Univerzális takaritógép porszák 30 literes (59-70mm)

Egységár: 864 Ft

A csomag 5 db porzsákot tartalmaz.

Papír porzsák. Kétrétegű szűrőpapír. Záróperem a porfelhők ellen. Könnyen illeszthető. Karton mérete: 100mm x130mm Ø54mm ↔ 75mm Papírzsák szélessége: 81 cm, papírzsák magassága: 32 cm Alkalmazható porszívókhoz, száraz nedves takarítógépekhez, amelyek cső átmérője 54-75mm közé esik.

Fel